دوربین ماشین هوشمند آنلاین یکی از تجهیزات کاربردی خودرو است که امروزه جایگاه ویژه‌ای در افزایش ایمنی سفرهای جاده‌ای دارد.

 دوربین خودرو ، دوربینی است که وظیفه ثبت و ضبط وقایع ( حرکت ، ضربه ، صدا ) اطراف و داخل ماشین را به عهده دارد.

کاربردهای دوربین ماشین:

اگرچه کاربرد اصلی دوربین اتومبیل ثبت و ضبط وقایع است ، اما امروزه قابلیت‌های دیگری به این وسیله اضافه شده است.

ردیابی gps ، ارتباط وای فای wifi ، ارتباط آنلاین ، دستیاری راننده و مواردی اینچنین قابلیت‌هائی هستند که کارآمدی دوربین خودرو را گسترش داده است.

دوربین مداربسته خودرو با چند لنز:

دوربین خودرو معمولا یک و یا دو لنز دارد و در مواردی تعداد بیشتری لنز را شامل می‌شود. گاهی هر دو لنز به یکدیگر متصل است و گاهی هر کدام جداگانه نصب می‌شود.

دوربین فیلم برداری هوشمند آنلاین:

هوشمندی دوربین مداربسته خودرو از چند جهت است. مواردی همچون کنترل برق خودرو ، کنترل ضبط از جهت کیفیت و تعداد فریم بر ثانیه و کنترل ارتباطات آنلاین .

این هوشمندی موجب سهولت کاربری و کارآمدی دوربین ماشین می‌شود.

دوربین ماشین

دوربین خودرو 360 درجه:

این اصطلاح به معنی دوربین خودرویی است که بتواند اطراف خودرو را به طور کامل تحت پوشش داشته باشد. به عبارت دیگر نقطه کور نداشته باشد.

دوربین خودرو دید در شب:

دوربینی خودروئی است که بتواند در شب هم حتی‌الامکان تصویر مناسب و قابل قبولی ایجاد کند. گاهی این توانائی بوسیله نور ماوراء بنفش یا اینفرا رد یا IR ایجاد می‌شود.

امروزه تکنولوژی دید درشب به واسطه نرم‌افزارهای مرتبط بسیار پیشرفت کرده است.

دوربین فیلم برداری ماشین وای فای wifi

به طور معمول برای استفاده از اطلاعات دوربین باید کارت حافظه را تخلیه کنید. اما امروزه بدون نیاز به این کار از طریق وای فای با دوربین مرتبط می‌شوید و اطلاعات مورد نیاز را استخراج می‌کنید.

دوربین ماشین ضد سرقت:

در صورتیکه دوربین فیلم برداری خودرو قابلیت ارتباط آنلاین داشته باشد و بتواند حوادث را به محض وقوع گزارش دهد ، می‌تواند از حوادثی همچون سرقت جلوگیری کند.

شرکت یکتانگر ارتباطات ، مرجع تخصصی ارائه بهترین دوربین ماشین هوشمند آنلاین ، آماده ارائه مشاوره به هموطنان گرامی است.