جعبه سیاه خودرو CARPA (دوربین خودرو یا سیستم نظارت تصویری خودرو ) کالایی است که جهت عموم مردم و همه وسائل نقلیه طراحی شده است.

سادگی کاربری ، زیبایی ظاهری ، اندازه متناسب ، رعایت اصول فنی موردنیاز و استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژی ایجاد و ضبط تصاویر در این کالا موجب شده است که کاربری آن عمومی باشد.

ضبط فیلم بیرون از خودرو به صورت دائم
ضبط فیلم و صدای داخل خودرو به صورت دائم
ضبط سرعت و تاریخ و ساعت رانندگی و …  ازجمله کارایی های این دستگاه است.

  • به استحضار می رساند که شرکت یکتانگر اصفهان به عنوان یکی از معدود مجموعه های کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه سیستمهای مدار بسته و انتقال تصویر، برای اولین بار در کشور اقدام به تجهیز ناوگان ماموریتی سازمانها و ارگانهای دولتی و عمومی به سیستمهای ضبط و انتقال تصویر زنده نموده است .

بر اساس آخرین اخبار و بررسی های انجام شده و  تحقیقات به عمل آمده در حوزه دستگاه های جعبه سیاه خودرو / دوربین خودرو ، از تمامی تولیدکنندگان فعال در کشورهای مختلف ، هنوز سری دستگاه های CARPA به عنوان برترین نمونه فعلی ساخته شده در برابر همه نمونه های ساخته شده دیگر از کشورهای مختلف می باشد .
لازم به ذکر است که منظور از برتر بودن کالا ، به منظره جمع پارامترهایی همچون کیفیت قطعات استفاده شده در حین ساخت / کیفیت کارکرد دستگاه و ثبات کارکرد آن در طولانی مدت / کیفیت کارکرد نرم افزار مربوطه در ارایه محیط بدون مشکل و راحت برای مصرف کننده / گذراندن حدود ۸ سال از کارکرد دستگاه در نمونه های مختلف در کشور ایران و بیش از 15 سال در دیگر کشورهای مختلف مصرف کننده / حداقل نیاز به خدمات و یا بشتیبانی برای مصرف کننده در حد صفر و مهم تر از همه ارایه آن توسط مجموعه فنی و مهندسی معتبر با 13 سال سابقه فعالیت تخصصی در حوزه سیستمهای حرفه ای نظارت تصویری  …. باعث برتر بودن این مدل از کالا در میان دیگر تولیدات موجود در کشورهای دیگر می باشد .

امید است این تلاش و دقت در جهت استفاده مطلوب و صحیح همه مصرف کنندگان محترم در کشور ، موجب رضایت و بهره وری مطلوب از این کالا در ایجاد امنیت و پیشگیری و پیگیری از اتفاقات در طول رانندگی و یا حتی دیگر زمانها همچون مسافرتها / محیط های کار / سکونت و … واقع گردد .

◄ شرکت یکتانگر ارتباطات اصفهان به عنوان تنها نماینده رسمی فروش شرکت تولید کننده کره ای با نام تجاری CARPA در ایران می باشد .

 لازم به ذکر است نمونه تصاویر موجود بر روی سایت و دیگر لینکهای مربوطه ، توسط عوامل فنی مجموعه در زمانهای مختلف و مکانهای متنوع در ساعات متفاوت و در حین رانندگی ، در طول مدت کارکرد دستگاه در طولانی مدت ، تهیه ، و در ابتدا تمامی موارد مهم فنی و مرتبط با نحوه کارکرد دستگاه را بطور کامل بررسی و با دقت کامل در چگونگی کارکرد دستکاه در شرایط مختلف بررسی ، سپس به ارایه کالا به مصرف کنندگان محترم  اقدام می نماید … لذا مشاهده تصاویر زیر و دیگر نمونه ها دقیقا نحوه کار دستگاه و زوایای تصویربرداری لنز دوربینها را در موقعیت های مختلف به شما نشان می دهد . امید است مورد رضایت واقع گردد .

برای مشاهده کلیک کنید