درباره ما :

شرکت یکتانگر ارتباطات اصفهان به عنوان یکی از معدود مراکز تخصصی سطح کشور در زمینه طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری مداربسته (CCTV)، و مدار باز (OCTV) ،دوربین خودرو DASH CAM /جعبه سیاه خودرو ، سیستم های کنترل و مدیریت نیروی انسانی و تجهیزات کنترل از راه دور است .

که هم اکنون با چندین سال تجربه کار صنعتی ، به عنوان نماینده ارائه خدمات فنی و محصولات شرکتهای معتبر اروپائی وآسیائی، و نماینده و مرجع تخصصی برترین های دوربین خودرو در کشور می باشد .

اضافه بر اجرای پروژه های متعدد کوچک و بزرگ در سطح صنعتی , طراحی و اجرای چندین پروژه استانی و ملی را نیز به عهده داشته است.

گفتنی است که اجرای پروژه نظارت تصویری بر گردنه قرقچی( فاز اول طرح نظارت بر مناطق حادثه خیز جاده های کشور سال 1383) به عنوان اولین سیستم نظارت تصویری زنده ، بر عهده این مجموعه بوده است.

از دیگر افتخارات این مرکز ، فراهم آوردن امکان مشاهده تصویر سیستم های مدار بسته بر روی گوشی همراه است .

که این فن آوری برای اولین بار در ایران مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ارائه آخرین فن آوری ها در ارتباط با نظارت تصویری خودرو، همچون جعبه سیاه خودرو / دوربین خودرو نیز از جمله فعالیتهای این شرکت است.

در نهایت ، این مرکز با تخصص در ارائه سیستم های نظارت تصویری دیجیتال در کنار خدمات ارتباطی ( به هر دو صورت بی سیم و باسیم) آمادگی خود را جهت هرگونه مشاوره ، طراحی و پیاده سازی سیستم های حرفه ای زیر اعلام میدارد.

درباره ما:

1-  مشاوره , طراحی و نظارت بر پروژه

2-  طراحی و راه اندازی شبکه های امنیتی و نظارت تصویری حرفه ای  دیجیتال

3-  ارتباط زنده تصویری بین نقاط مبدا و مقصد با استفاده از هر نوع خط ارتباطی موجود

4 –   طراحی وراه اندازی  سیستم های مستندسازی پروژه ها

5 –   طراحی وراه اندازی سیستم های کنترل خودرو , جعبه سیاه خودرو و دوربین خودرو

مرجع تخصصی دوربین خودرو dash cam در کشور

دوربین خودرو dash cam به عنوان یکی از تجهیزات نظارتی – حفاطتی وسایل نقلیه ، امروزه جایگاه خاصی در صنعت دوربین‌های مدار بسته دارد. دوربین خودرو با توجه به کارآمدی در ایجاد امنیت و قدرت نظارت بر خودرو ، مورد اقبال عمومی مردم قرار گرفته است.

در حال حاضر دوربین‌های خودرو در سطح بالائی از تکنولوژی ، طراحی و تولید می‌شوند. امکان مشاهده تصاویر به صورت آنلاین ، ارتباط با فضای ابری ، امکان ارتباط با wifi ، ردیابی خودرو ، ارتباط با باطری‌های هوشمند ، کیفیت تصویر 4K و ده‌ها امکان کاربردی دیگر موجب شده است تا خرید و فروش ، نصب و راه‌اندازی ،پشتیبانی و ارائه خدمات فنی مربوط به دوربین‌های خودرو امری کاملا تخصصی و حرفه‌ای باشد.

شرکت یکتانگر ارتباطات اصفهان با بیش از 18 سال سابقه کار تخصصی در حوزه امنیت و نظارت و 13 سال کار تخصصی و تسلط بر تجهیزات نظارتی مرتبط با خودرو ، امروز مرجع تخصصی ارائه برترین‌های دوربین خودرو است.

ارتباط فنی مستقیم با تولیدکنندگان برتر دنیا ، خرید مستقیم و بدون واسطه ،  تسلط علمی و فنی بر تجهیزات مرتبط با سیستمهای مداربسته از جمله مهمترین شاخصه‌های این شرکت است.

 • دوربین خودرو تایم لپس time lapse

  دوربین خودرو تایم لپس time lapse

  زمانی  که خودرو ، در محیطی شلوغ و پر رفت و آمد پارک شده است و دوربین همه این حرکت‌ها را می‌خواهد ضبط کند اما دوربین شما حافظه کمی دارد ، تنها راه حل ، استفاده از ضبط در حالت تایم‌لپس Time Laps است.

 • دوربین خودرو ماسک الکل

  دوربین خودرو ماسک الکل

  چند روزی است که همه درگیر مهمان ناخوانده‌ای شده‌ایم... آیا دوربین خودرو هم روزی نیاز همه می‌شود ؟! و ما در آن روز چه خواهیم کرد..!!

 • تشخیص-فروشنده-کالای-حرفه‌ای-دوربین-خودرو.jpg

  تشخیص فروشنده کالای حرفه‌ای و با کیفیت

  عموما فروشنده کالای حرفه‌ای و با اصالت، بر تمام نکات فنی و کارکرد کالا مسلط است.عموما توضیحات و تبلیغات فروشنده کالای اصل، یکسان با اطلاعات موجود در سایت رسمی تولید کننده و دفترچه راهنمای کالاست...

 • تشخیص کالای با اصالت دوربین خودرو

  10 نکته برای تشخیص کالای با اصالت و با کیفیت

  کالاهای با اصالت و صاحب نام همیشه و در همه جای دنیا با نام یکسانی عرضه و فروخته می شوند...

 • دوربین کامیون اتوبوس خودرو سنگین

  دوربین کامیون

  وجود دو دوربین با کیفیت بسیار بالا و امکان نصب در هر قسمت دلخواه کامیون ، امنیت شما را تامین می‌کند.

 • دوربین خودروهای سنگین کامیون تریلی

  دوربین خودروهای سنگین کامیون تریلی

  دوربین مخصوص خودروهای سنگین و کامیون .یکتانگر،مرجع تخخصی و نماینده برترین‌های دوربین خودرو در کشور.

 • دوربین خودرو Blackvue در حالت پارک

  دوربین خودرو حرفه‌ای Blackvue و Iroad در حالت پارک

  با دوربین خودرو حرفه‌ای Blackvue و Iroad در حالت پارک همه چیز تحت کنترل است.

 • تصادف در ابر دوربین خودرو event auto upload

  تصادف در ابر event auto upload

  ذخیره اختصاصی در فضای ابر (Cloud) یکی از مهمترین ویژگی‌های دوربین خودرو حرفه‌ای Blackvue است. Event Auto Upload

 • عملکرد هوشمند دوربین خودرو در حالت پارک

  عملکرد هوشمند دوربین خودرو در حالت پارک

  چندین ثانیه قبل و بعد از حرکت جزو فیلمهای ذخیره شده است. گفتنی است که زمانهای قبل از شروع حرکت ، لحظات طلائی پیدا کردن سرنخ اتفاقات است. حتی می‌توانید نواحی غیر ضروری برای ضبط را مشخص کنید.

 • record of sound-blackvue-دوربین خودرو یکتانگر

  ضبط صدای خش‌ زدن با دوربین خودرو

  میکروفن حرفه‌ای و حساس دوربین خودرو BLACKVUE  IROAD به  وضوح صدای خش زدن را هم ضبط کرده است و هیچ بهانه‌ای برای فرد خاطی باقی نمی‌گذارد.