درباره ما :

شرکت یکتانگر ارتباطات اصفهان به عنوان یکی از معدود مراکز تخصصی سطح کشور در زمینه طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری مداربسته (CCTV)، و مدار باز (OCTV) ،دوربین خودرو (DASH CAM) /جعبه سیاه خودرو ، سیستم های کنترل و مدیریت نیروی انسانی و تجهیزات کنترل از راه دور است .

که هم اکنون با چندین سال تجربه کار صنعتی ، به عنوان نماینده ارائه خدمات فنی و محصولات شرکتهای معتبر اروپائی وآسیائی، و نماینده و مرجع تخصصی برترین های دوربین خودرو در کشور می باشد .

اضافه بر اجرای پروژه های متعدد کوچک و بزرگ در سطح صنعتی , طراحی و اجرای چندین پروژه استانی و ملی را نیز به عهده داشته است.

گفتنی است که اجرای پروژه نظارت تصویری بر گردنه قرقچی( فاز اول طرح نظارت بر مناطق حادثه خیز جاده های کشور سال 1383) به عنوان اولین سیستم نظارت تصویری زنده ، بر عهده این مجموعه بوده است.

از دیگر افتخارات این مرکز ، فراهم آوردن امکان مشاهده تصویر سیستم های مدار بسته بر روی گوشی همراه است .

که این فن آوری برای اولین بار در ایران مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ارائه آخرین فن آوری ها در ارتباط با نظارت تصویری خودرو، همچون جعبه سیاه خودرو / دوربین خودرو نیز از جمله فعالیتهای این شرکت است.

در نهایت ، این مرکز با تخصص در ارائه سیستم های نظارت تصویری دیجیتال در کنار خدمات ارتباطی ( به هر دو صورت بی سیم و باسیم) آمادگی خود را جهت هرگونه مشاوره ، طراحی و پیاده سازی سیستم های حرفه ای زیر اعلام میدارد.

درباره ما:

1-  مشاوره , طراحی و نظارت بر پروژه

2-  طراحی و راه اندازی شبکه های امنیتی و نظارت تصویری حرفه ای  دیجیتال

3-  ارتباط زنده تصویری بین نقاط مبدا و مقصد با استفاده از هر نوع خط ارتباطی موجود

4 –   طراحی وراه اندازی  سیستم های مستندسازی پروژه ها

5 –   طراحی وراه اندازی سیستم های کنترل خودرو , جعبه سیاه خودرو و دوربین خودرو